فرم خريد محصول
نام کالا قيمت تعداد حذف

راهنمای ضبط مکالمات تلفن MRP

راهنمای ضبط مکالمات تلفنی MRP


http://www.bizna.ir/upload/gsta/1509037911.gif

راهنمای کلیدهای روی دستگاه ضبط مکالمه MRP
1-کلید تغییر وضعیت دستگاه از حالت ضبط به پخش و بالعکس/کلید توقف پخش
2-کلید پخش/توقف لحظه ایی
3- کلید پخش پیغام بعدی / پاک کردن حافظه
4-کلید پخش پیغام قبلی
5-چراغ نشان دهنده وضعیت حافظه
6- چراغ نشان دهنده وضعیت حالت ضبط
7- چراغ نشان دهنده وضعیت حالت پخش
8-سوکت حافظه
9-پیچ تنظیم حجم صدا
10-سوکت خط تلفن
11-سوکت آداپتور
12-سوکت هدفون

عملکرد ضبط مکالمات تلفن MRP
1-حالت ضبط: ابتدا از وجود حافظه در درون سوکت(8)اطمینان حاصل نمایید.سپس دستگاه را توسط سوکت(10)به خط تلفن متصل نمایید.حال با وصل نمودن آداپتور به سوکت(11)چراغهای (6) و(5) به صورت سبز روشن خواهد شد که نشان دهنده آماده بودن دستگاه برای ضبط مکالمات است. با برداشته شدن گوشی تلفن چراغ(6) به رنگ زرد درآمده که نشان میدهد دستگاه در حال ضبط است.با گذاشتن گوشی تلفن چراغ(6) مجددا به رنگ سبز در میاید و دستگاه منتظر مکالمه بعدی می ماند.
2-حالت پخش: با زدن دکمه (1) میتوانید حالت کاری دستگاه را ازحالت ضبط به پخش و بالعکس تغییر دهید.با زدن دگمه (1) چراغ(6) خاموش شده و چراغ (7) به رنگ سبز روشن میشود که نشانگر آمادگی دستگاه برای پخش مکالمات ضبط شده است. حال با زدن دگمه(2) مکالمه های ضبط شده توسط بلندگو پخش خواهند شد.در اینحالت چراغ(7)به رنگ قرمز در میاید. با زدن مجدد دگمه(2) میتوانید پخش را به صورت لحظه ای متوقف نمایید که با زدن مجدد دگمه(2) دستگاه از این حالت بیرون میاید.با زدن دگمه های(4) و(3) مکالمات بعدی و یا قبلی پخش خواهند شد.با زدن دگمه(1) پخش متوقف می شود.
 
3-پاک کردن حافظه:ابتدا دستگاه را در حالت پخش قرار دهید.دگمه (3) را فشار داده و نگه دارید .پس از چند ثانیه با قرمز شدن هر سه چراغ و پخش پیغام هشدار ملید را رها نمایید.حافظه دستگاه پاک شده وآماده برای ضبط مکالمات جدید است.
4- وصل نمودن حافظه جدید به دستگاه:حافظه جدید را درون سوکت (8) قرار داده و سپس دستگاه را روشن نمایید.چند لحظه صبر نمایید تا دستگاه حافظه جدید را شناسایی کند.با زدن بوق هشدار و روشن شدن هر سه چراغ به رنگ سبز دستگاه مموری را شناسایی کرده وآماده ضبط است.
 
توجه:دستگاه فقط حافظه های از نوع میکرو اس دی فقط ظرفیت های 1 و 2 گیگا بایت را پشتیبانی میکند.
که زمان ضبط مکالمات برای 1 گیگابایت 36 ساعت و برای 2 گیگابایت 72 ساعت میباشد.
اخطار:از وصل نمودن حافظه های سرعت پایین و یا متفرقه به دستگاه خوداری نمایید.زیرا دستگاه اینگونه حافظه ها را شناسایی نمی کند و پیغام خطا میدهد.
5- ذخیره سازی اطلاعات بر روی رایانه: پیش از وصل نمودن حافظه به رایانه حتما فایل راهنما که در درون سی دی همراه دستگاه ارائه شده است را به طور کامل مطالعه بفرمایید. در این فایل به طور کامل نحوه نصب و استفاده از نرم افزار و چگونگی بایگانی نمودن اطلاعات بر روی رایانه توضیح داده شده است.

پیغام های خطا:
1-روشن شدن چراغ (6)به صورت قرمز و چشمک زن:دستگاه به خط تلفن وصل نیست.
2-روشن شدن هرسه چراغ به صورت قرمز و بدون چشمک:حافظه دستگاه درون دستگاه نیست و یا حافظه خراب بوره و یا خارج ار رنج کاری دستگاه است.
3- روشن شدن چراغ (5) به صورت زرد و بدون چشمک:بیش از 70٪ از حافظه پر شده است.
4-روشن شدن چراغ های (6) و (5) به صورت قرمز و بدون چشمک :حافظه دستگاه پر است و عملیات ضبط صورت نمی گیرد. در این حالت میبایستی حافظه دستگاه را پاک نمود و یا حافظه ی جدیدی به دستگاه وصل کرد.

 

جديدترين محصولات

پيشنهاد محصولات مشابه

پیگیری سفارش محصول

کد سفارش را وارد نمایید


تبليغات

logo-samandehi

نماد اعتماد